Dentysta Gdańsk

Dentysta Gdańsk

Centrum Implantologii Stomatologicznej Dr Frankowski - stomatolog Gdańsk, trójmiasto. Zespół specjalistów których specjalizacją jest implantologia, chirurgia szczękowa, protetyka, endodoncja, Wybielanie zębów, licówki, stomatologia estetyczna. Znieczulamy bezigłowo i zapewniamy pełną opiekę. Gabinet stomatologiczny - implanty stomatologiczne, chirurg szczękowy, dentysta Gdańsk, woj. pomorskie. Gabinet dentystyczny zaprasza.

Szczegóły strony www.frankowski.pl:

Podlinkuj stronę www.frankowski.pl:

Dentysta Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laryngolog Rzeszów, USG Rzeszów, ginekolog Rzeszów »

  ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej udzielającym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. Przeprowadzane są zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgia ogólna i naczyniowa, ginekologia, otolaryngologia i foniatria, ortopedia, chirurgia dzieci, kardiologia, dermatologia, neurochirurgia i inne specjalności.Badania radiologiczne i diagnostyka obrazowa takie jak : rezonans Magnetyczny 1,5 T, tomograf Komputerowy 16-rzędowy oraz 3 pracownie USG.
  W przychodni specjalistycznej znajdują sie też : specjalistyczne porady lekarskie, pracownie medycyny pracy, pracownie psychologii, pracownie medycyny sportowej, pracownie endoskopii (ECPW, kolonoskopia, gastroskopia)
  oraz pracownie prób wysiłkowych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • X Dent Rentgen Stomatologiczny Kraków »

  Nowoczesny sprzęt wiodących marek w radiologii stomatologicznej, w pełni bezpieczna rentgenodiagnostyka dzięki dodatkowej redukcji dawek promieniowania o 30%, krótki czas oczekiwania na wynik, miła i rzetelna obsługa, wieloletnie doświadczenie w branży, wysoka jakość zdjęć. Zdjęcia punktowe, panoramiczne, zgryzowe. Zdjęcia wykonujemy w różnych projekcjach, dla dzieci dla dorosłych, dla osób z szerszym niż normalnie łukiem zębowym. Wykonujemy również zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych i zatok szczękowych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Drogie leki to nie tylko zasługa koncernów farmaceutycznych, ale i pośredników, którzy podbijają cenę o dobre kilkadziesiąt procent. Aby skrócić kanały dystrybucji lekarstw zostały stworzone apteki internetowe, które, dzięki niskim kosztom stałym oferują lekarstwa o dwadzieścia, trzydzieści procent taniej niż w tradycyjnych aptekach. Jedną z takich aptek, gdzie kupimy tanie leki jest tanieleczenie.pl, które oferuje dużą liczbę lekarstw i innych preparatów po niskich cenach.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Dental Clinic - profesjonalna opieka dentystyczna. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych. Wybielanie, implanty, najlepszej jakości wypełnienia. Zapraszamy do naszego gabinetu w centrum Krakowa. Zapewniamy, że już po pierwszej wizycie, słowo "stomatolog" czy "dentysta" przestanie budzić u Państwa niemiłe skojarzenia. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki stomatologicznej. Możemy to zagwarantować przede wszystkim dzięki wykwalifikowanej kadrze.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna »

  Witamy,

  stanowimy ściśle współpracujący zespół specjalistów mający doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego trudnościami w rozwoju psychoruchowym. Nieustannie dążymy do rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na innych, zawsze twórczo poszukujący rozwiązań, pełni zapału i pasji w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym.
  W naszej klinice pracuje wiele znakomitych lekarzy psychologów, którzy w fachowy sposób potrafią pomagać dzieciom z ich problemami emocjonalnymi jak i logopeda.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • USG Piersi – Badania USG piersi Katowice, Bytom, Bielsko »

  Wyczułaś sobie guz w piersi? Boisz się raka piersi? USG piersi jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem, aby rozwikłać Twoje wątpliwości.
  Badanie wykonujemy na aparacie USG Color Doppler najwyższej jakości.
  Dr Marek Janisz zaprasza na badanie USG Piersi Katowice, Bytom, Bielsko.
  Nie zwlekaj, umów się na szybki termin, przekonaj się sama, to badanie nie boli.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja BECKER - prostowanie zębów »

  Ortodoncja Becker specjalizuje się z w zakresie leczenia ortodontycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, które chcą mieć proste zęby. W trakcie konsultacji z naszymi specjalistami uzgodnimy rodzaj aparatu indywidualnie dla każdego klienta. Rodzaje aparatów: językowe, stałe, zewnątrz-ustne oraz mikro-implanty i ruchome. Nasi profesjonaliści gwarantują miłą i przyjemną atmosferę w trakcie wykonywania leczenia pacjenta.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ginekologiczny Koszalin »

  Prezentowany gabinet znajduje się w Koszalinie. Pacjentkom oferuje szereg usług oraz zabiegów, między innymi prowadzenie ciąży, USG 2D, USG 3D, USG 4D, diagnostykę oraz leczenie niepłodności, porady z zakresu antykoncepcji, profilaktykę nowotworową oraz wiele innych. Dzięki nowemu sprzętowi oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, lekarz ginekolog zapewnia swoim pacjentkom fachową i profesjonalną a jednocześnie miłą opiekę.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdynia »

  Własne RTG, klimatyzowane pomieszczenia, fachowa obsługa personelu – to wszystko w naszym nowym gabinecie w Gdyni. Zapraszamy serdecznie! Jeśli nie masz swojego dentysty, przyjdź do nas a zobaczysz nasz profesjonalizm. Własny sprzęt umożliwia diagnozowanie problemu na miejscu. Najlepszy dentysta w mieście Gdynia. Zmień swojego stomatologa już dziś. U nas masz gwarancję zadowolenia.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Rzeszów »

  Osobom poszukującym niezastąpionego dentysty w Rzeszowie, proponujemy wizytę w nowo otwartej klinice stomatologicznej, wchodzącej w skład sieci najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych. Kliniki Eurodental oferują usługi z zakresu ortodoncji, protetyki, chirurgi stomatologicznej czy implantologii oraz stomatologi dziecięcej. Eurodental poprzez wykonywanie usług na wysokim poziomie, troszczy się o to, by nasi pacjenci byli zawsze zadowoleni po opuszeniu gabinetu stomatologicznego. Osobom z wadami zgryzu Euro Dental proponuje profesjonalne usługi z zakresu stomatologi estetycznej. Ortodoncja w naszych klinikach jest wysokiej jakości, co mogą potwierdzić tłumy usatysfakcjonowanych pacjentów. Nasze gabinety proponują również wybielanie zębów. Eurodental stosuje sprzęt wysokiej jakości, dzięki czemu wizyta w naszym rzeszowskim gabinecie jest zawsze bezstresowa, a usługi świadczone przez naszych doświadczonych dentystów przebiegają zawsze w przyjemnej atmosferze.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, depresja leczenie Wrocław, psycholog »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym.

  W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

  W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesiewowe badania słuchu »

  Do przesiewowego badania słuchu Waszego dziecka będzie zastosowana metoda rejestracji otoemisji akustycznych. Badanie jest niebolesne i nieszkodliwe dla dziecka. Ponieważ otoemisje są bardzo cichymi dźwiękami, ważne jest, by badanie wykonywane było w całkowitej ciszy. Badanie powinno wykonywać się z daleka od zgiełku codziennej pracy oddziału, podczas snu dziecka.
  Badania dokonuje się w drugiej dobie życia dziecka. Większość uszu powinna już wtedy opróżnić się z mazi płodowej, której obecność nie pozwala dokonać prawidłowego zapisu otoemisji. Jeśli rezultat badania słuchu będzie niepewny, będzie ono ponownie wykonane, zanim dziecko opuści oddział noworodkowy.
  Jeśli otoemisje zostały zarejestrowane, oznacza to, że w chwili badania komórki słuchowe są w pełni funkcjonalne. Oznacza to niezwykle duże prawdopodobieństwo, że dziecko słyszy bardzo dobrze.
  Wasze dziecko otrzyma "Niebieski Certyfikat", który będzie wpisany do książeczki zdrowia dziecka. Niemal wszystkim wadom słuchu towarzyszy uszkodzenie komórek słuchowych. W niewielkiej części przypadków może jednak zdarzyć się, że uszkodzone są inne struktury drogi słuchowej.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Łódź »

  Psychoterapia indywidualna, par, grupowa, warsztaty psychologiczne, szkolenia, konsultacje.

  Oferuję wsparcie terapeutyczne tym, którzy:
  ◗ potrzebują zrozumienia,
  ◗ chcą uwolnić się od natrętnych zachowań,
  ◗ nie radzą sobie z własnymi emocjami i ich wyrażaniem,
  ◗ doświadczają trudności w relacjach z ważnymi dla siebie osobami,
  ◗ chcą zwiększyć świadomość siebie i są zainteresowane samorozwojem,
  ◗ odczuwają niepokój, utrudniający funkcjonowanie,
  ◗ czują się zagubione w kryzysowej sytuacji,
  ◗ przeżywają wewnętrzne konflikty,
  ◗ chcą nauczyć się komunikować skutecznie, prawdziwie

  Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim wspierającym towarzyszeniem osobie, która przeżywa trudności w różnych obszarach swojego życia (emocje, zachowanie, myśli, ciało). Z drugiej strony – dzięki temu, że klienta i terapeutę łączy profesjonalna relacja terapeutyczna – jestem w stanie zobaczyć w zgłaszanych problemach klienta to, czego on sam nie dostrzega. Zwracam uwagę na to, jakich i w jaki sposób klient używa słów (np. mówi „muszę”, a nie – „chcę”). Jestem też zwolenniczką pracowania „na” jednostkowym przeżyciu, doświadczeniu dziejącym się tu-i-teraz, więc często proponuję klientom ćwiczenia, w których mogą siebie lepiej zrozumieć. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji i zapewniam pełną dyskrecję.
  Zapraszam do spotkania,
  mgr Natalia Żuk
  [tel. 695.931.505.]

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zamykanie naczynek laserem »

  Trądzik, popękane naczynka są problemem nie jednej kobiety. Alternatywne rozwiązania proponuje klinika Laseroterapii Kraków NZOZ Ars-Medica. Leczenie laserem frakcyjnym w Krakowie pomaga pozbyć się uciążliwych niedoskonałości skóry: laserowe usuwanie trądziku, laserowe usuwanie blizn, laserowe usuwanie naczynek, laserowe zamykanie naczynek, leczenie trądziku laserem. Fachowa opieka lekarzy Laseroterapii Kraków NZOZ Ars-Medica sprawi, że każda kobieta poczuje się i stanie się piękniejsza!

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Operacja plastyczna uszu »

  Operacje plastyczne Kraków NZOZ Ars-Medica przeprowadza na światowym poziomie, dlatego satysfakcja pacjentów z wykonywanych zabiegów jest pewna! Operacja plastyczna uszu, operacja plastyczna nosa, operacja plastyczna biustu i inne zabiegi wykonywane są przez chirurga plastycznego Kraków NZOZ Ars-Medici. Płaski brzuch, jędrne pośladki bez cellulitu, magiczne piersi – wszystko to jest w Twoim zasięgu!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje