Dentysta Gdańsk

Dentysta Gdańsk

Centrum Implantologii Stomatologicznej Dr Frankowski - stomatolog Gdańsk, trójmiasto. Zespół specjalistów których specjalizacją jest implantologia, chirurgia szczękowa, protetyka, endodoncja, Wybielanie zębów, licówki, stomatologia estetyczna. Znieczulamy bezigłowo i zapewniamy pełną opiekę. Gabinet stomatologiczny - implanty stomatologiczne, chirurg szczękowy, dentysta Gdańsk, woj. pomorskie. Gabinet dentystyczny zaprasza.

Szczegóły strony www.frankowski.pl:

Podlinkuj stronę www.frankowski.pl:

Dentysta Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laryngolog Rzeszów, USG Rzeszów, ginekolog Rzeszów »

  ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej udzielającym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. Przeprowadzane są zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgia ogólna i naczyniowa, ginekologia, otolaryngologia i foniatria, ortopedia, chirurgia dzieci, kardiologia, dermatologia, neurochirurgia i inne specjalności.Badania radiologiczne i diagnostyka obrazowa takie jak : rezonans Magnetyczny 1,5 T, tomograf Komputerowy 16-rzędowy oraz 3 pracownie USG.
  W przychodni specjalistycznej znajdują sie też : specjalistyczne porady lekarskie, pracownie medycyny pracy, pracownie psychologii, pracownie medycyny sportowej, pracownie endoskopii (ECPW, kolonoskopia, gastroskopia)
  oraz pracownie prób wysiłkowych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liposukcja brzucha, podniesienie piersi »

  Dr. Grzesiak oferuje swoim pacjentom likwidację oznak starzenia, podkreślenie konturów twarzy i kształtowanie konturów ciała. Przeprowadzamy zabiegi z pełnego zakresu chirurgii plastycznej m.in. powiększanie piersi, operacje nosa, odsysanie tkanki tłuszczowej oraz operacje plastyczne. Zapraszamy na stronę internetową Dr Grzesiak gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Drogie leki to nie tylko zasługa koncernów farmaceutycznych, ale i pośredników, którzy podbijają cenę o dobre kilkadziesiąt procent. Aby skrócić kanały dystrybucji lekarstw zostały stworzone apteki internetowe, które, dzięki niskim kosztom stałym oferują lekarstwa o dwadzieścia, trzydzieści procent taniej niż w tradycyjnych aptekach. Jedną z takich aptek, gdzie kupimy tanie leki jest tanieleczenie.pl, które oferuje dużą liczbę lekarstw i innych preparatów po niskich cenach.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny warszawa »

  Działająca na rynku stomatologicznym od 1991 roku warszawaska wielospecjalistyczna klinika S.Tom. Nasz zespół to najwyższej klasy lekarze stomatolodzy różnych specjalności. Posiadamy gabinety wyposażone w najnowocześniejsze unity dentystyczne i przystosowane do oczekiwań naszych pacjentów. Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę oraz bezbolesne zabiegi.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Ostrów Wielkopolski »

  Wellmed to specjalistyczna wiedza i najnowocześniejsza laserowa technologia wykorzystywane do poprawy wyglądu. Szukacie stomatologa, który zajmie się Waszym uśmiechem profesjonalnie i kompleksowo, u którego wizyty odbywają się terminowo, według ustalonego planu, który dodatkowo Was odstresuje a leczenie wykona bezboleśnie? Denta to ponad 10 lat doświadczeń, kontynuacja rodzinnej tradycji, najnowocześniejszy sprzęt, tysiące zadowolonych pacjentów oraz ambitny zespół stomatologów specjalistów

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Klinika stomatologiczna Dental Prestige - kompleksowe usługi stomatologiczne z zakresu:

  * stomatologii estetycznej, protetyki
  * implantologii, chirurgii, ortodoncji
  * stomatologii dziecięcej
  * leczenia zachowawczego, profilaktyki,
  * rentgenodiagnostyki i laseroterapii

  Swoim pacjentom zapewniamy niezwykle atrakcyjne ceny, programy lojalnościowe oraz rabaty.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Lublin »

  VENUS Poradnia Położnicza-Ginekologiczna. Diagnostyka i leczenie zmian chorobowych szyjki macicy.
  Leczenie vidokolposkopowe oraz cytologiczne szyjki macicy.
  Likwidacja nadżerek metodą krioterapii tj. wymrażania zmiany za pomocą ciekłego azotu oraz metodą laserowego usuwania nadżerek.
  Poradnictwo prokreacyjne – przygotowanie do ciąży.
  Prowadzenie ciąży, badanie KTG ciąży. Badanie USG narządu rodnego i ciąży oraz ocena owulacji.
  Antykoncepcja: poradnictwo, antykoncepcja hormonalna doustna, plastry oraz wkładki wewnątrzmaciczne.
  HTZ - hormonalna terapia zastępcza.
  Profilaktyka zakażeń wirusem brodawczaka
  ludzkiego HPV.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ginekolog Kraków »

  Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie. Lista przychodni ginekologicznych w Krakowie. Ginekolog Kraków. Ginekolodzy w Krakowie.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Thermage »

  Medtime to grupa gabinetów lekarskich składająca się głównie z chirurgów i dermatologów. Nasze doświadczenie oraz specjalizacja wprowadzają korzystny wpływ na urodę oraz Państwa zdrowie. Działamy w obszarach urody i zdrowia zarówno w postaci estetycznej jak i bardziej złożonej. Zapraszamy do naszego dermatologa na zabiegi thermage i konsultacje w ramach problemów skórnych. Problemy ze złamaniem lub oparzeniem załatwi lekarz chirurg. Jesteśmy gabinetem skutecznym i odpowiednim dla każdego, kto do nas przyjdzie.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, depresja leczenie Wrocław, psycholog »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym.

  W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

  W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia.Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno:
  -implanty jednofazowe
  - dwufazowe systemy implantologiczne
  - protezy całkowite oparte na implantach
  które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!W bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań ALTEA »

  Witryna internetowa Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA jest miejscem, które warto odwiedzić. Ośrodek mieści się w Poznaniu, a jego znakiem rozpoznawczym od dawna jest umiejętność udzielania kompetentnej pomocy dorosłym oraz młodzieży, którzy nie potrafią poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi nasz dzisiejszy świat. Specjaliści ośrodka mogą zaoferować psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne, cechą rozpoznawczą oferowanych rozwiązań jest przy tym ich skuteczność. Pracownicy ośrodka szanują prywatność swoich pacjentów, stosują zindywidualizowane podejście do każdego problemu.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży tydzień po tygodniu »

  Kalendarz ciąży to dziś najlepsza metoda którą macie możliwość sprawdzenia jak prawidłowo rozwija się wasze dziecko, oraz na co powinny uważać przyszłe mamy, a na co nie. Taki kalendarz ciąży znajduje się na naszej stronie i każdy ma możliwość z niego skorzystania za darmo! Strona jest bardzo dobrze przygotowana pod względem nie tylko informacji na niej się znajdujących ale i także pod względem wizerunku, ponieważ jest przede wszystkim czytelna. Jeśli interesuje cię więc jak wygląda ciąża tydzień po tygodniu – powinnaś koniecznie odwiedzić naszą stronę!

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka »

  Jeżeli komuś potrzebny jest profesjonalny dentysta w jakimkolwiek mieście w Polsce, to przedstawiony tu katalog bez wątpienia umożliwi mu szybkie znalezienie najlepszej dla siebie oferty dotyczącej czegoś takiego. Swoje oferty zamieszczają tutaj różni dentyści z całej Polski, w związku z czym trzeba jedynie z niego skorzystać aby błyskawicznie znaleźć dokładnie to, czego akurat potrzebujemy. Zdecydowanie warto jest w takim razie bliżej się z nim zapoznać, gdyż gdy kogoś interesuje właśnie stomatologia, to bez wątpienia będzie on dla niego rewelacyjną propozycją.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dyskopatia »

  Lumbago, rwa kulszowa czy dyskopatia to choroby i dolegliwości dotykające jeszcze więcej osób. Ważne jest w związku z tym by przeciwwstawiać się temu i w miarę rychło zapobiegać. Jednym z rozwiązań jest udanie się do kliniki Krojanty w której odnajdziesz fachową pomoc i dodatkowo miłą atmosferę tak sporadycznie napotykaną w instytucjach tego rodzaju. Przed odwiedzeniem kliniki możesz uprzednio zobaczyć witrynę www Krojanty. com. pl na której znajdują się takie dane jak cennik, praktykowane zabiegi i również inne ważne dla Ciebie aspekty. Zachęcamy niemniej do profilaktycznego zapobiegania schorzeniom przez projekt odnowy biologicznej, skutecznego wypoczynku, antystresowy oraz uaktywnienia dla ludzi w podeszłym wieku.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje