Miksery przemysłowe

Miksery przemysłowe

Polem działalności D.J. Europol jest sprzedaż kompletnych linii i urządzeń produkcyjnych. Firma jest dystrybutorem nowych i używanych maszyn rozlewniczych: saturatorów, monobloków, tribloków oraz nalewaczek. Przedsiębiorstwo prowadzi też skup urządzeń oraz całych linii wytwórczych do produkcji alkoholi i wody oraz pośredniczy w handlu nieruchomościami, głównie obiektami produkcyjnymi.

Szczegóły strony www.djeuropol.pl:

Podlinkuj stronę www.djeuropol.pl:

Miksery przemysłowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Barker Polska Sp. z o.o. »

  Integrator systemów do automatycznej identyfikacji opartej o kody kreskowe. Dystrybutor czytników - skanerów kodów kreskowych, drukarek, terminali mobilnych - komputerów przenośnych. Przedstawiciel firm Motorola, Datalogic, Zebra, Intermec.
  Firma Barker Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 17 lat i cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród odbiorców. Bazując na kodach kreskowych i RFiD proponujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania - począwszy od opracowania projektu, poprzez dobór i dostawę odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, instalację, wdrożenie, szkolenie, materiały eksploatacyjne, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Kompleksowa oferta naszej firmy, oraz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu jest dla naszych klientów gwarancją bezpieczeństwa przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych wdrożeń.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem »

  "rufus" to wytwórnie mechaniczne, które są doświadczonym producentem wysokiej jakości części, podzespołów, maszyn i urządzeń. Zakłady te prowadzą remonty bieżące i naprawy awaryjne oraz modernizacje maszyn i urządzeń technologicznych. Zapewniane są produkty i usługi dla przemysłu: motoryzacyjnego, wojskowego, oponiarskiego, wydobywczego, hutniczego i lotniczego.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektronarzędzia sklep »

  narzedzia-prof.pl to narzędziowy sklep internetowy należący do firmy STEFAND Sp. z o.o., która zaczęła istnieć w roku 1991 i w krótkim czasie zyskała personel doświadczonych pracowników oraz kompleksowe wyposażenie techniczne. Od tego czasu istnieje nieprzerwalnie na rynku w wykonawstwie instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Od 2001 roku STEFAND jest uczestnikiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie i posiada certyfikat jakości firmy MAKITA oraz gwarancje firm MAKTA i BOSCH. W ofercie znajdują się produkty takie jak: elektronarzędzia typu młoto-wiertarka Makita, szlifierka kątowa Bosch czy wiertarka Skil, narzędzia ogrodnicze i ręczne, oświetlenie LED i warsztatowe oraz inne.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja kraków »

  W ofercie firmy Filtropol znajdują się m.in. filtry powietrza, filtry kasetowe, filtry dokładne, filtry kompaktowe, filtry absolutne. Ponad to firma posiada w ofercie profile do produkcji filtrów i odciągi powietrza oraz maty i worki filtracyjne. Filtropol stosuje technologie opartą na dwóch patentach: European Patent i Deuches Patent, dzięki czemu filtracja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Główne atuty firmy Filtropol to terminowość, krótki czas realizacji zleceń, stosowanie nowoczesnych technologi i indywidualne rozwiązania dla klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramki obrotowe JawaControl »

  Bramka obrotowa niska BSC-01 jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej.

  Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Urządzenie może być wyposażone w system ramion opadających, system ramion stałych lub najnowocześniejsze rozwiązanie system dwóch ramion. W modelu wyposażonym w system ramion opadających załączenie sygnału ppoż. lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia wygradzającego. W modelu wyposażonym w system dwóch ramion podanie sygnału ewakuacji powoduje automatyczne otwarcie przejścia. Model ten posiada szeroki zakres możliwości programowania urządzenia zgodnie z wymaganiami Klienta (automatyczne wolne przejście z jednej strony, zakaz przejścia w jednej z wybranych stron i in.).
  Bramki obrotowe niskie BSC-01 przeznaczone są do montażu bezpośrednio do ściany.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Firma Marshal Polska LTD jest przedstawicielem ukraińskiej firmy ZAO Specautomatyka z Ługańska, renomowanego producenta armatury przemysłowej, którego produkty są cenione i wykorzystywane w krajach WNP (Rosja, Kazachstan i inne).
  Nasza firma wprowadza za cel stawia sobie wprowadzenie armatury przemysłowej produkowanej przez ZAO Specautomatyka na rynek w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, oferujemy atrakcyjne ceny. Naszym dystrybutorom zapewniamy stałe rabaty cenowe, dogodne warunki rozliczeń i wsparcie marketingowe.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo certyfikowaną armaturę przemysłową wysokiej jakości, przede wszystkim zawory kulowe, przepustnice i filtry siatkowe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mierzymy.pl - sklep internetowy, najlepsze urządzenia pomiarowe »

  Sklep oferujący profesjonalny sprzęt geodezyjny i budowlany przyspieszający pomiary. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich instrumentów. W ofercie m.in.: niwelator optyczny, niwelator laserowy, dalmierz laserowy, tachimetr, węgielnica, poziomnica, poziomica laserowa, tachimetr, drogomierz, wykrywacze metali, akcesoria (pryzmat, statyw, tyczka), laser liniowy, laser krzyżowy, laser punktowy, ruletka. Atrakcyjne ceny i najwyższy poziom obsługi. Szybka wysyłka. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki - Invertim Bis »

  Firma Invertim Bis działa na rynku od 1996 roku. Zdobyła w tym czasie uznanie i zadowolenie wielu klientów głównie producentów maszyn i urządzeń, ciepłowni, wodociągów i kanalizacji oraz kilku dużych zakładów papierniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo falowniki produkcji dwóch japońskich firm Toshiba i Toyo Denki Seizo K.K..
  Ponadto oferujemy szereg akcesoriów do falowników, są to filtry EMC, rezystory hamujące, dławiki du/dt, panele operatorskie i inne.
  Zajmujemy się projektowaniem układów automatyki począwszy od opracowania założeń technicznych, przygotowanie projektu aż po uruchomienie na obiekcie.
  Prowadzimy serwis wszystkich urządzeń będących w naszej ofercie, a także serwis falowników innych firm dostępnych na naszym rynku.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie elektroniki »

  INVENTRONICS oferuje zintegrowane usługi w zakresie rozwoju, projektowania i produkcji wyrobów elektronicznych i elektromechanicznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów od współpracy na etapie tworzenia projektu, opracowania prototypów, wykonania serii pilotażowej, poprzez wdrożenie do masowej produkcji i serwisie kończąc. Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego związanego z zaopatrzeniem w komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem. Nasza kadra pracownicza składa się z młodych i kreatywnych ludzi, którzy nieustannie zdobywają nową wiedzę z zakresu elektroniki oraz technologii montażu, stale doskonaląc swoje umiejętności.
  Nasze kompetencje znajdują zastosowanie w następujących polach aplikacyjnych:

  - Zarządzanie Projektem
  - Specyfikowanie Projektu
  - Badania i Rozwój
  - Projektowanie Hardware
  - Projektowanie Oprogramowania
  - Projektowanie PCB
  - Prototypowanie
  - Integracja
  - Testowanie i Kalibracja
  - Walidacja i Certyfikacja
  - Produkcji i montaż
  - Pakowanie
  - Serwis posprzedażny
  - Serwis i naprawy pogwarancyjne

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysze »

  Dysze Silvent pochłaniają niższą niż sztandarowe dysze ilość sprężonego powietrza dzięki zastąpieniu strumienia powietrza z dużymi zawirowaniami i wytwarzającego nadmierny hałas odpowiednio ukształtowanym strumieniem, równomiernie rozłożonym.
  Vervo oferuje maszyny i akcesoria dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Oferta produktowa Vervo obejmuje urządzenia do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej znanych produktów firmy należą przemysłowe łopatkowe sprężarki powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, zarządzających pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Vervo oferuje nie tylko wysokiej jakości kompresory i pompy próżniowe ale przede wszystkim specjalizuje się w zakresie rozwiązań umożliwiających zredukować koszty sprężonego powietrza, wzmacniać efektywność procesów i usprawniać bezpieczeństwo pracy. Vervo. Siła sprężonego powietrza.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka, Hydraulika siłowa »

  Profesjonalne usługi w zakresie pneumatyki, hydrauliki siłowej i automatyki przemysłowej.

  Od 1999 roku działamy w branży. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska, pozwala nam na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów. Wykonujemy również szeroki zakres usług: remonty, modernizacje, serwis i instalacje. Oferujemy również usługę filtracji oleju hydraulicznego oraz produkcję zasilaczy hydraulicznych.

  Reprezentujemy m.in. producentów: C.P.P. Prema S.A., Norgren, Festo, SMC, Pneumax, Rectus, Bosch Rexroth, Ponar Wadowice, Argo - Hytos, Parker, Sesino, Atos.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż młotów pneumatycznych »

  Firma Grunt-Mar od wielu lat zajmuje się sprzedażą kompresorów spalinowych, sprężarek przewoźnych nowych i używanych. We współpracy z renomowanymi producentami zaopatruje firmy z całej Polski w profesjonalny,wysokiej jakości sprzęt do piaskowania, wykonywania prac antykorozyjnych. W naszej ofercie piaskarki, młoty pneumatyczne oraz narzędzia robocze do nich, węże ciśnieniowe 20 bar, urządzenia do wykonywania przepychów - krety, osprzęt.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cctv, Monitoring, Telewizja Przemysłowa »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną jak i hurtową urządzeń służących do nadzoru wizyjnego. Posiadamy duże doświadczenie w systemach bezpieczeństwa dzięki czemu starannie dobieramy swoich dostawców i proponujemy tylko wartościowy sprzęt. Ponadto nasi instalatorzy to wykwalifikowany personel, który doświadczenie w tej branży zdobywał podczas dziesiątek instalacji. Gwarantujemy najniższe ceny i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz instalatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silniki wibracyjne »

  Poruszamy przyszłość to nasze zasada postępowania, którym motywujemy się już od wielu lat. Jesteśmy wiodącą firmą w sferze sprzedaży części i elementów, które są używane we wszelakich maszynach i urządzeniach w przemyśle lekkim i ciężkim. W naszym rejestrze artykułów posiadamy bogatą gamę motoreduktorów czyli maszyn napędowych, które swoimi wymiarami zajmują w dużym stopniu mniej miejsca niż standardowe rozwiązania. Oprócz tego wibroizolatory, silniki wibracyjne oraz elementy do budowli całkowitych linii produkcyjnych: specjalistyczne profile aluminiowe, taśmy transportowe, napinacze, sprzęgła bezluzowe i transportery. Artykuły z naszego zasobu wywodzą od najbardziej cenionych fabrykantów z Europy. Italvibras, Flexon, Rosta, Ammeraal, Mercotac, Motovario, Bonfiglioli to tylko niektóre z spółek z którymi stale kooperujemy. Zarządzamy wysokiej klasy powierzchnią magazynową oraz terminowym serwisem rozdzielczym.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Rzeczy papierkowe Twojej spółki nie pozwalają Ci istnieć w sposób adekwatny i coraz to bardziej zaczynasz mieć kłopoty w ideach takich jak należyta ilość czasu dla użytkownika i przeprowadzenie należytych działań marketingowych? Pozwól więc, aby naturalni profesjonaliści mogli Cię odciążyć w sprawach, które odejmują Ci tak wiele cennego czasu. Nasza firma z całą pewnością będzie w stanie zapewnić Ci doskonałej jakości luksus prowadzenia swojego biznesu bez konieczności martwienia się o materie takie jak sprawy dokumentacyjne instytucji. Od dzisiaj będziesz miał pełen porządek w swoich dokumentach i nareszcie nie będziesz musiał się niepokoić w niepewności co do ciągle zmieniających się przepisów prawnych co do rozliczeń.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje