Strony związane z hasłem 'psycholog':

1 · 2 · następna strona »
 • Psycholog łódź Anna Miżowska opinie, psychoterapia, psychoedukacja, testy psychologiczne 698 092 159 »

  Anna Miżowska psycholog i psychoterapeuta 698 092 159       Gabinet Psychologiczny "Przełom" ul. Żubardzka 4 p.47, 91-032 Łódź Psychoterapia indywidualna (krótko i długoterminowa), (depresje, nerwice, fobie, zab. osobowości, zawody miłosne, kryzysy, mobbing, zab. adaptacyjne), - Psychoterapia par też homose małżeństw, - Psychoterapia rodzin, - Psychoterapia uzależnionych i współuzależnionych - Psychoterapia zaburzeń odżywiania (pregoreksja, ortoreksja i inne klasyczne) - Rozwody - jak dobrze się rozwieść - Opinie (na podstawie testów i dokumentacji) do: sądów, nauczycieli, lekarzy, szkół, powypadkowe, teatrów i inne do indywidualnego ustalenia. Do diagnozy psychologicznej wykorzystuje: - Dla dzieci i młodzieży test inteligencji WISC-R - Badanie lęku, - Badanie dojrzałości szkolnej w razie wątpliwości (różne testy) - Testy do badania obszaru szkolnego: - Test do oceny komunikacji dziecko - rodzic w sytuacji zadaniowej - do oceny poprawności lub błędów w komunikacji, - Kwestionariusz Retrospektywnej Oceny Postaw Rodziców - zwiększenie samoświadomości, różnice ojciec - matka, - Kwestionariusz komunikacji małżeńskiej - do diagnozy i terapii, - Różnego rodzaju testy osobowości - Wielka Piątka, NEO-PI-R, - - WISCAD MMPI Testy do badania lęku, depresji, inteligencji emocjonalnej, - Testy inteligencji dla dorosłych: WAIS - R (PL) najnowsza wersja, - OMNIBUS dla najzdolniejszych, - Test inteligencji APIS-Zdo wyboru szkoły, kierunków studiów, zawodu, - Testy do badania oa

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Nazywam się Rafał Dziopa, prowadzę Pracownię Psychoterapii Gestalt. Miasto w którym działam to Warszawa. Udzielam profesjonalnej pomocy psychologicznej ludziom, którzy znaleźli się w sytuacjach kryzysowych lub cierpią na różne dolegliwości natury psychologicznej. Zajmuję się również psychoterapią par. Jeżeli masz problem w relacjach ze swoim partnerem/partnerką, nie możecie dojść do porozumienia i odnaleźć rozwiązania problemu to może warto spotkać się z psychoterapeutą. Psychoterapia par to możliwość spotkania z partnerem na neutralnym gruncie i przyjrzenia się temu, co jest, co było w waszym związku dobre dla was. Serdecznie zapraszam do wizyty w Pracowni Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków, pomoc psychologiczna w Krakowie »

  Psycholog Kraków Małgorzata Lic prowadzi w Krakowie gabinet psychologiczny, psychoterapii gdzie realizowana jest terapia depresji, terapia zaburzeń lękowych. Dobra poradnia psychologiczna to nie tylko dobry psycholog czy psycholodzy, ale profesjonalne i skuteczne leczenie.

  Od niemal ośmiu lat pracuję w prowadzonym przez siebie gabinecie psychologicznym, zajmując się pomocą osobom w kryzysach, pracą indywidualną z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, parami małżeńskimi i rodzinami.

  Współpracuję także z Poradnią Zdrowia Rodziny Fundacji „Pro Humana Vita” w Krakowie, należąc do zespołu lekarzy i psychologów, korzystając z życzliwości i kompetencji całego personelu medycznego. Jest to miejsce, gdzie ludzkie cierpienie nie uległo dewaluacji, porusza ciągle na nowo i jednoczy w działaniu wszystkie pracujące tam osoby. Cieszę się, że przed laty mogłam dołączyć do ich grona.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającym się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym.Każdy z nas w różny sposób doświadcza swoich problemów podobnie jak swojego życia, dlatego z każdym pracujemy w odmienny sposób. Psychoterapeuci naszego ośrodka szkolą się w różnych podejściach terapeutycznych, uznając, że każde z nich wnosi istotny wkład w rozumienie osoby i jej problemów.
  Nasi terapeuci pracują pod stałą superwizją.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne.
  U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław - Gabinet Prywatny »

  Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny. Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

  Doświadczenie zawodowe:
  -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej
  -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu

  Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy. Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Równowaga- Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  Zajmujemy się psychoterapią indywidualną, małżeńską i rodzinną.
  W swojej pracy respektujemy standardy zawodowe wyznaczone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

  Psychoterapia okazuje się pomocna m.in. w przypadku zaburzeń lękowych, depresyjnych, zaburzeń odżywiania, osobowości, natręctw, dolegliwości bólowych. Pomaga w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi, ze skutkami nadmiernego stresu. Przyczynia się do poprawy relacji z ważnymi osobami, np. w rodzinie.

  Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i Psychoterapeuta w Łodzi dzieci, młodzież, dorośli, badania psych 698 092 159 »

  Oferujemy: Opinie (na podstawie testów i dokumentacji) do: sądów, nauczycieli, lekarzy, szkół, powypadkowe, teatrów i inne do indywidualnego ustalenia. Do diagnozy psychologicznej wykorzystuje: - Dla dzieci i młodzieży test inteligencji WISC-R, - Testy do badania osobowości - Badanie lęku, - Badanie dojrzałości szkolnej w razie wątpliwości (różne testy), - Dla dzieci m.in. głuchych i niedosłyszących Columbia test inteligencji, - Dla dzieci od 2 m ż do 3,5 lat Dziecięca Skala Rozwojowa - Testy do badania obszaru szkolnego: lęk szkolny, motywacja do nauki, pozycja w grupie, zaspakajanie potrzeb ucznia w grupie, test stosunków szkolnych, - Skale do oceny rodziny (dają możliwość oceny każdego członka rodziny zarówno dziecku jak i rodzicowi) - do diagnozy i terapii, - Test do oceny komunikacji dziecko - do oceny poprawności lub błędów w komunikacji, - Kwestionariusz Retrospektywnej Oceny Postaw Rodziców - zwiększenie samoświadomości, różnice ojciec - matka, - Kwestionariusz komunikacji małżeńskiej - do diagnozy i terapii, - Różnego rodzaju testy osobowości - WISCAD MMPI - Testy do badania lęku, depresji, inteligencji emocjonalnej, - Testy inteligencji dla dorosłych: WAIS - R (PL) najnowsza wersja, - OMNIBUS dla najzdolniejszych, - Test inteligencji APIS-Z, - Testy zainteresowań i preferencji zawodowych, zdolności językowych - do wyboru szkoły, kierunków studiów, zawodu, - Testy do badania organiki (DUM, BENDER, BENTON w 4 wersjach, najnowszy), - I inne.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, depresja leczenie Wrocław, psycholog »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym.

  W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

  W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Zielona Góra »

  Specjalizuję się w psychoterapii gestalt. W moim prywatnym gabinecie organizuję szkolenia, treningi i warsztaty psychologiczne. Prowadzę również psychoterapię grupową w czasie której uczestnicy mogą zająć się swoimi osobistymi trudnościami i ograniczeniami, wykorzystując potencjał pozostałych członków grupy. Na stronie internetowej gabinetu przeczytasz o moich kwalifikacjach, ofercie oraz znajdziesz dane kontaktowe. Lokalizacja gabinetu: Zielona Góra.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazki, które motywują do życia! »

  Znacie Państwo demotywatory? Serwis działa na podobnej zasadzie. Poświęcony jest jednak motywacji, radości życia, pracy, wartościom, emocjom. Publikujemy obrazy (zdjęcia, grafiki i inne) z opisami - cytatami, sentencjami, przemyśleniami, aforyzmami. Obrazki mają motywować, skłaniać do przemyśleń, zachęcać do budowy zdrowych relacji z ludźmi. Nasze zdjęcia są oryginalne, ciekawe, a wraz z naniesionym na nie podpisem tworzą wspaniale wymowną całość. Nie ma u nas miejsca na tandetę lub niedoróbki - tylko na estetyczne obrazy z fajnym przekazem skłaniającym do rozwoju, życia na 100%, bycia dobrym, silnym, doceniającym życie. Pomagamy czerpać z życia garściami. Codziennie dodajemy nowe obrazy, dlatego warto odwiedzać nasz portal codziennie. Jeśli szukasz motywacji, siły do życia, jeśli chcesz się zmobilizować - www.motywujsie.pl to miejsce właśnie dla Ciebie. Jeśli rzucił Cię drań, jeśli przechodzisz ciężki okres - zapraszamy do nas po codzienną porcję motywacji w obrazach.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Półkolonie wrocław »

  BMK Kids – Centrum Rozwoju i Edukacji Dziecka skupia wokół wykwalifikowany zespół, specjalistów dbających o prawidłowy rozwój i edukację dzieci – fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, animatorów czasu wolnego. W ofercie znajdziecie Państwo zorganizowane warsztaty i zajęcia na spędzanie wolnego czasu oraz zajęcia rozwijająco – edukacyjne. BMK Kids zajmuje się również organizacją urodzin dla dzieci, półkolonii we Wrocławiu i szkołą rodzenia dla przyszłych rodziców. Ważnym elementem działalności firmy jest ocena oraz wspieranie rozwoju dzieci, a w przypadku stwierdzenia dysfunkcji stosowanie profesjonalnej terapii i opieki. Bazując na bogatym doświadczeniu własnym, naszych konsultantów i po dokonaniu oceny opinii i wymagań Klientów w ofercie znajduje się szeroki zakres mądrych gier, zabawek oraz akcesoriów, które dostępne są za pomocą sklepu internetowego lub w siedzibie firmy. BMK Kids powstało aby dbać o zdrowie oraz rozwój Państwa dzieci.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin »

  Zachodniopomorski Instytutu Psychoterapii oferuje szeroki zakres leczenia, specjalistyczną pomoc zarówno osobom dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży. Zakres udzielanych usług obejmuje diagnozę psychiatryczną i psychologiczną, farmakoterapię, psychoterapię oraz warsztaty i treningi. Każdy nasz psychoterapeuta, psycholog, psychiatra czy seksuolog posiada w pełni udokumentowane kwalifikacje.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia białystok »

  Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku- NP ZOZ, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Białymstoku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Seksuolog, Psychiatra, Psychoterapeuta - Wrocław »

  Jesteśmy profesjonalnym centrum psychoterapii, które działa na terenie Wrocławia. Zapewniamy fachową pomoc od wielu specjalistów, którzy pracują w naszym centrum. Zatrudniamy tylko ludzi z doświadczeniem co gwarantuje, że pacjenci są obsługiwani tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. W naszym centrum pracuje psycholog, seksuolog, psychoterapeuta i psychiatra. Oferujemy możliwość rejestracji on-line do każdego ze specjalistów. Świadczymy także usługi poradni przez internet, na naszej stronie znajdą Państwo formularz, dzięki któremu można skorzystać z usługi e-porady czyli profesjonalnej porady lekarskiej bez wychodzenia z domu. Jesteśmy największym centrum psychoterapeutycznym na terenie dolnego śląska. Prowadzimy także szereg szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Rozsądne planowanie ciąży zakłada kilkutygodniowe lub nawet kilkumiesięczne przygotowania. Z naszej strony dowiesz się jak obliczyć i rozpoznać dni płodne, jakie zrobić badania, co wyeliminować z diety, a także czy możliwe jest zaplanowanie płci dziecka. Znajdziesz tutaj także wiele innych przydatnych informacji.

  Podejrzewasz, że jesteś w ciąży? Z naszej strony dowiesz jakie są pierwsze objawy ciąży i jakimi metodami można ją w 100% potwierdzić lub wykluczyć. A kiedy dojrzysz już te dwie magiczne kreski lub wysoki wynik testu Beta… będziemy towarzyszyć Ci każdego dnia - tydzień po tygodniu przez całe 9 miesięcy!

  Psycholog i oligofrenopedagog czeka na Wasze pytania. Chętnie udzieli Wam porad z zakresu problemów wychowawczych i rozwojowych dziecka. Jesteście także w właściwym miejscu jeśli potrzebujcie wsparcia w zakresie emocjonalnych trudności związanych z ciążą, porodem, połogiem i trudnymi początkami macierzyństwa.

  FAS, czyli Alkoholowy Zespół Płodowy (“Fetal Alcohol Syndrome“), to zespół umysłowych i fizycznych zaburzeń rozwojowych dziecka powstałych na skutek spożywania przez jego matkę alkoholu w czasie ciąży. Jest to problem, który dotyka dość dużej liczby dzieci. Niestety w Polsce świadomość społeczna i wiedza na ten temat jest nikła. Koniecznie dowiedz się więcej!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psi psycholog »

  Twój pies może być niegrzeczny z wielu powodów. Dzięki firmie oferującej pracę nad poprawą zachowania psa możesz wreszcie zacząć cieszyć się ze wspólnego spędzania czasu ze swoim czworonogiem zamiast denerwować się złymi zachowaniami pupila i obawiać się co jeszcze może się stać. Zafunduj sobie spokojny sen. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  U każdej pary prędzej czy później przychodzi problem, który wydaje się nie do pokonania. Czasem trwa on krótko i nie pozostawia po sobie śladu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których małżeństwa nie mogą się ze sobą porozumieć. Na naszej internetowej stronie umieściliśmy wiadomości na temat sesji terapeutycznych dla par. Uzyskasz z niej informacje na temat tego, jaka jest cena godziny terapii z psychoterapeutą, ale również jak wygląda sama psychoterapia. Sesje prowadzone są przez mającego duże doświadczenie zawodowe psychologa, który specjalizuje się w tego typu poradnictwie. Nasza witryna zawiera też sporo dodatkowych, cennych wiadomości. Jeżeli jednak masz jakieś nurtujące pytania, napisz do nas poprzez platformę kontaktową zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog warszawa »

  Witryna www.centrum-psych.com.pl została stworzona w celach ukazania niepublicznej poradni zdrowia psychicznego. Pracownikami przychodzi są zarówno lekarze-psychiatrzy, jak i wielu psychologów. Obydwie grupy można poznać odwiedzając stronę Centrum. Witryna udziela również informacji na temat dojazdu (wraz z mapkami), kontaktów (Centrum ma dwie siedziby) oraz kosztów związanych z poradami. Mini galeria umożliwia również obejrzenie kilku zdjęć wnętrz tej przychodni.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Osobista - psycholog online, pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching »

  Wnioski z najnowszych badań są alarmujące. Nawet 6 milionów ludzi w Polsce może potrzebować porad psychoterapeutycznych! To prawda, że osób uskarżających się na stres, zmęczenie, niepokoje i problemy osobiste odnotowuje się coraz więcej. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miało nastapić odwrócenie tego trendu. Liczba osób aktywnie korzystających ze specjalistycznej pomocy jest jednak znacznie niższa niż faktycznie pomocy potrzebujących. Przyczyn jest wiele: brak czasu, brak motywacji, niezdawanie sobie sprawy z problemu, skrępowanie, ale też i kwestie finansowe.

  Ciekawą alternatywą w takiej sytuacji mogą okazać się porady psychologiczne online. Jednym z udanych przedsięwzięć tego typu jest Poradnia Osobista. Oferuje ona specjalistyczną pomoc psychologiczną oraz sesje psychoterapeutyczne bez konieczności wychodzenia z własnego domu. Obok zalet typowych dla tej formy komunikacji (np. komfort, anonimowość, lepsza możliwość przełamania wstydu, niższa cena), Poradnię Osobistą wyróżniają: przyjazny layout i przejrzystość serwisu oraz - co chyba najistotniejsze - znakomicie oceniani eksperci.

  Poradnia Osobista zaprasza wszystkich potrzebujących wsparcia na www.PoradniaOsobista.pl

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Psychologia to nauka zajmująca się badaniem mechanizmów i praw rządzących zjawiskami psychicznymi, a oprócz tego zachowaniami człowieka. Co więcej psychologia zajmuje się interakcjami międzyludzkimi i stosunkami człowieka z otoczeniem. Psychologia jest samodzielną nauką doświadczalną, chociaż czerpie z socjologii, biologii i pozostałych nauk. Psychologia to jednak nie tylko nauka, ale także praktyczne stosowanie zdobytej edukacji. Stąd nieraz mówi się o psychologii akademickiej i psychologii stosowanej. Ten podział nie jest sztywny, bo psychologia stosowana prowadzi także spersonalizowane badania. Jedną z dziedzin psychologii stosowanej jest psychologia kliniczna, która interesuje się zdrowiem psychicznym oraz dodatkowo diagnozowaniem zachowań normalnych i patologicznych. W pewnym zakresie psychologia kliniczna nie ogranicza się do diagnozowania ale również do poradnictwa i pomocy w leczeniu. Jedną z ciekawszych dziedzin psychologii stosowanej jest psychoterapia. Psychoterapia para się korygowaniem zaburzeń relacji społecznych oraz dodatkowo w związkach partnerskich i rodzinie. Wspólną cechą wszystkich technik psychoterapii jest kontakt międzyludzki.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Centrum Diagnostyki Psychologicznej i Terapii INTROWERTUS zaprasza do zapoznania się z ofertą:


  Psycholog pomaga ludziom poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Rejestracja odbywa się pod nr telefonu: +48 692 22 33 91 lub poprzez e-mail: psycholog@introwertus.pl. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Wybrana Oferta:
  - Poradnictwo
  - Konsultacje psychologiczne
  - Diagnostyka psychologiczna:

  a) inteligencja i procesy poznawcze
  b) neuropsychologia
  c) osobowość
  d) psychotesty dla kierowców ( potocznie badania kierowców )
  e) psychotesty dla osób ubiegających się o posiadanie broni
  f) rekrutacja i ocena pracowników
  g) badania socjo-psycholgiczne
  h) ocena preferencji zawodowych
  i) orzecznictwo dla MOPS
  j) inne

  - Psychoedukacja
  - Treningi interpersonalne
  - Szkolenia
  - Porady przez internet
  - Doradztwo zawodowe

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne - Darius Warszawa »

  Rozwiązywanie problemów związanych z emocjami i samopoczuciem jest bardzo wymagającym zajęciem. Zazwyczaj człowiek nie umie samemu poradzić sobie w takiej sytuacji. Wtedy najlepszym wyjściem mogą okazać się konsultacje u fachowca. Odpowiednie porady psychologiczne potrafią nie tylko zmienić nasze życie ale także uczynić nas pogodniejszymi. Wszystko opiera się na zrozumieniu swoich potrzeb i obaw. Dopiero wtedy można skutecznie walczyć z dolegliwościami. W przeciwnym razie nieustannie będziemy tkwić w tym samym punkcie. Wykwalifikowany psychiatra szybko zdiagnozuje przyczynę naszego przygnębienia i będzie mógł udzielić porady. Należy jednak dobrze wybrać osobą przed którą mamy się otworzyć. Musimy czuć że jest między nami jakaś nic porozumienia i zaufania. Pozwoli to na szczery kontakt, który znacznie polepsza proces leczenia.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »

Warning: Missing argument 6 for pages(), called in /home/silgo/www/templates/default/tag.php on line 23 and defined in /home/silgo/www/includes/template.php on line 875

Warning: Division by zero in /home/silgo/www/includes/template.php on line 880

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje