Kostka granitowa Wrocław

Kostka granitowa Wrocław

Firma KES funkcjonuje na rynku od 1996 roku.Głównym profilem n działalności firmy jest handel oraz serwis maszyn budowlanych. W ostatnim okresie powiększyliśmy zakres działania przedsiębiorstwa i wzbogacono ofertę handlową o produkcję kostki granitowej. Gwarantujemy satysfakcję klienta, za rozsądną cenę możesz nabyć towar bardzo dobrej jakości.
Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami odbierającymi duże ilości kostki granitowej czy innego naszego produktu, umożliwiamy negocjowanie cen. Dzięki naszej solidności, jakości, terminowości powiększamy grono naszych klientów. Dysponujemy własnym transportem, bez problemu dowozimy zakupiony towar.

Możesz znaleźć nasz w Google wpisując: Serwis maszyn budowlanych Wrocław, Kostka granitowa Wrocław, Producent kostki granitowej Strzelin
Na stronie firmowej kostkagranitowa-kes.pl znajdziesz więcej informacji o naszej ofercie i firmie.

Co oferuje nasza firma:

- koparki
- koparko- ładowarki
- zagęszczarki
- walce|
- kompresory

Oraz od niedawna produkujemy kostkę granitową:
jasna kostka (wielkość: 4-6, 9-11, 15)
ruda, czerwona, czarna, obrzeża granitowe, płytka do murowania muru, format do murowania muru, kamień łamany

KES
Alina Włodarska
ul. Biskupicka 12/2
57 - 120 Wiązów

Szczegóły strony www.kostkagranitowa-kes.pl:

Podlinkuj stronę www.kostkagranitowa-kes.pl:

Kostka granitowa Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skład drewna - Warszawa / deski, drewno, tarcica, więźba dachowa, sztachety drewniane »

  Skład drewna Impreg Bud oferuje min. drewno budowlane takie jak: więźba dachowa, tarcica kantowana, deski, łaty, kontrałaty, stemple budowlane, sztachety. Wszystkie nasze materiały są impregnowane, na życzenie klienta możliwy jest transport.

  Skład jest częścią firmy Impreg-Bud specjalizującej się w pracach ogólnobudowlanych już od 1978 roku. Zadowolenie klienta oraz zapewnienie mu poczucia komfortu jest dla nas priorytetem, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony »

  Produkowane pawilony są uniwersalne, spełniają wysokie wymagania architektów i inwestorów pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji obiektu. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji. Stosowanie obiektów typu "sandwich" zmniejsza zużycie energii i koszty eksploatacji obiektu.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PARKIETY »

  mDrewno.pl - Najlepszy Sklep Internetowy. W swojej ofercie posiadamy: Parkiety Krajowe i Egzotyczne, Deski podłogowe, tarasowe, bambusowe. Specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym montażu wszystkich podłóg z naturalnego drewna. Wykonujemy podłogi sportowe oraz obiekty użyteczności publicznej czy komercyjne. Zapraszamy do współpracy architektów i firmy budowlane. EKSPOL bis - Kraków, ul. Kącik 8, tel./012/ 296 19 17 - mDrewno.pl

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie przydomowe »

  Ekopan jako jedna z pierwszych firm w Polsce profesjonalnie zajęła się projektowaniem i realizacją urządzeń służących oczyszczaniu wody. W skład naszej oferty wchodzą zarówno oczyszczalne przydomowe ścieków, jak i osiedlowe oczyszczalnie ścieków, szkolne oraz przemysłowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwo produkty najlepszej jakości, czego dowodem są przyznawanie firmie wyróżnienia i nagrody na międzynarodowych targach. Nasi wykwalifikowani specjaliści na bieżąco śledzą rynek, aby móc zaproponować Państwu optymalne usługi.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żwirownia Dudziński - Łuków »

  Żwirownia Dudziński, Oferujemy kruszywa dla przemysłu, wszelkiego rodzaju usługi budowlane, takie jak wylewki, podsypki, kopanie zbiorników i wiele innych. Posiadamy szeroką ofertę kruszyw, takich jak piasek, pospółka, żwir budowlany, otoczaki, tłuczeń, kamienie płukane.
  Zajmujemy się wydobyciem i przeróbką kruszywa naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz usług budowlanych, takich jak kopanie zbiorników czy zasypywanie fundamentów. Staramy się spełniać wymagania naszych klientów, udoskonalając przy tym jakość naszych usług, aby nieprzerwanie pomagać Państwu w dziedzinie budownictwa.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znakidrogowe24.pl - Internetowy sklep drogowy »


  Współpracujemy z najlepszymi producentami oferowanych towarów. Łącząc ich ofertę dajemy ogromny wachlarz produktów dla drogowców oraz osób szukających asortymentu BHP w najniższej cenie, takich jak:
  - znaki drogowe poziome i pionowe,
  - bariery parkingowe,
  - elementy bezpieczeństwa ruchu (lustra drogowe, tablice kierujące, lampy ostrzegawcze, kamizelki ostrzegawcze, taśmy do oznakowania poziomego),
  - lampy sygnalizacyjno - ostrzegawcze dla pojazdów uprzywilejowanych,
  - sygnalizacja świetlna,
  - krawężniki i separatory gumowe, progi zwalniające, azyle – sztuczne wyspy,
  - znaki bezpieczeństwa, ewakuacyjne, p.poż,
  - znaki informacyjne, budowlane,
  - narzędzia brukarskie (imaki, młotki, kleszcze),
  - elementy małej architektury miejskiej, tablice miejskich systemów informacji, hipoteczne, skrzynki na ulotki,
  - tablice drogowe, informacyjne, reklamowe, tablice unijne, tablice na place zabaw,
  Wszystkie oferowane przez nas wyroby spełniają wysokie wymagania norm bezpieczeństwa potwierdzone dopuszczeniami i aprobatami odpowiednich jednostek.
  Nasza kadra inżynieryjno - techniczna służy pomocą w zakresie:
  - doradztwa technicznego dotyczącego oferowanych towarów,
  - optymalizacji ich eksploatacji oraz sposobów montażu i użytkowania,
  Wykonujemy i wdrażamy projekty organizacji ruchu drogowego,
  Wykonujemy kompleksowe oznakowanie garaży.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Julpatex. Specjalizacją naszej firmy to posadzki żywiczne. Początki działalności firmy datuje się na rok 1995. Nasze posadzki znajdują zastosowanie w głównej mierze w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju. Oferujemy bezspoinowe posadzki żywiczne, z żywic epoksydowych oraz poliuretanowych jak i powłoki ścienne. W naszej ofercie znajduje się większość popularnych zastosowań z wachlarzu systemów posadzek przemysłowych. Poczynając od tych najprostszych kończąc na bardzo skomplikowanych rozwiązaniach. Zapewnimy profesjonalne wykonawstwo posadzek w nowych budynkach jak i czynności remontowe. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów naszych posadzek zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Bielsko »

  Materiały i usługi budowlane, sklep budowlany - Kora S - Jasienica, Bielsko Biała, Podbeskidzie. Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Magazyn mieści się w Jasienicy (ok. Bielska Białej). Sprzedaż materiałów budowlanych, materiałów opałowych, ceramiki budowlanej, odzieży roboczej. Firma poleca także usługi w zakresie budowy domów oraz nadzoru budowlanego.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna i drzwi sosnowiec »

  Remtech jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą drzwi i okien PCV, której siedzibą jest Sosnowiec. W ofercie firmy znajdują się również parapety, rolety oraz żaluzje. Wszystkie okna i drzwi produkowane przez Remtech posiadają cały szereg atestów oraz aprobat technicznych, zapewniających o wysokim standardzie oraz jakości wykonania oferowanych przez firmę produktów. To samo dotyczy zresztą rolet, żaluzji i parapetów. Firma ma wieloletnią praktykę w swojej branży i jest bezspornym liderem w produkcji, dystrybucji i montażu drzwi oraz okien tak w Sosnowcu, jak i w okolicy.
  Innym profilem działalności przedsiębiorstwa Remtech jest ochrona środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem neutralizacji chłodziw.
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się tak z ofertą, jak i ze stroną www.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Budujemy HALE STALOWE zapraszamy... Firma Trasko-Inwest sp. z o.o. działa na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w generalnym wykonawstwie hal stalowych. Obiekty zaprojektowane i wybudowane przez Trasko-Inwest sp. z o.o. mają wszechstronne zastosowanie. Mógł być wykorzystywane jako magazyny, centra logistyczne, hale produkcyjne, hale sportowe, supermarkety. Zapraszamy wię+c na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą i obejżenie dotychczasowych przedsięwzięć.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne wylewki, posadzki betonowe Mixokretem. »

  Oferujemy projektowanie i tworzenie wylewek półsuchych betonowych wysokiej jakości.
  Uzywamy najnowszych pomp do betonu typu MIXOKRET.
  Dysponujemy mechanicznymi zacieraczkami, dzięki czemu uzyskujemy
  trwałe i niepylące podłoża.Tak uzyskane powierzchnie nie wymagają stosowania zapraw samopoziomujących.
  Pracujemy na maszynach typu MIXOKRET
  Nasza usługa polega na:
  - Precyzyjne poziomowanie profesjonalnymi niwelatorami elektronicznymi.
  - Ułożenie hydroizolacji (folia).
  - Ułożenie termoizolacji (styropian).
  - Ułożenie dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna).
  - Zbrojenie włóknami polipropylenowymi (zbrojenie rozproszone na całym obszarze wylewki) lub siatką zbrojeniową.
  - Wylanie betonu metodą półsuchą z domieszką plastyfikatora przy użyciu MIXOKRETa.
  - Zatarcie mechaniczne zacieraczka elektryczna.
  - Szalunki.
  Przy większych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen oraz pracy na terenie Unii Europejskiej.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na stronie; http://www.bavbud.pl

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki granitowej »

  Z kamieniem, a właściwie z jego użyciem powiązani jesteśmy od 1999r. i przez ten czas udało nam się wykonać ogromną ilość realizacji, które spowodowały zadowolenie naszych kontrahentów wobec jego zamierzeń co do jakości i estetyki wyprodukowanych nawierzchni.
  Realizujemy zamówienia na obszarze całego kraju.
  Sumiennością, rzetelnością i jakością naszych realizacji, zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie Klienta.
  wykonujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie wykonania kostki granitowej, nawierzchni kamiennych dróg, placów, wjazdów, chodników, tarasów, schodów itd, na którą to składa się:

  - opracowanie konstrukcji nawierzchni
  - wykonania podbudowy,
  - produkcji kostki granitowej
  - usług brukarskich na terenie dolnego śląska
  - układania kostki granitowej i/lub płyt granitowych,
  - dobór, zakup i transport materiałów,
  - wykonanie małej architektury,
  - przebudowa, remont i pielęgnacja nawierzchni kamiennych.

  Produkujemy również materiał do wykonania nawierzchni kamiennych, jak i produkty architektury, które w ogromnym stopniu ulepszą Państwa teren.

  Więcej- oferujemy wsparcie w zakresie pielęgnacji i naprawy nawierzchni kamiennych.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Rzeszów - tanie usługi remontowo - budowlane. »

  Nasza firma oferuje tanie i solidne remonty na terenie Rzeszowa i okolic. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, usługi hydrauliczne i elektryczne. Specjalizujemy się w całkowitych remontach mieszkań, domów a także lokali i sklepów. Na wszystkie nasze usługi remontowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy wszelkie usługi remontowe tj. malowanie szpachlowanie, gładź gipsowa, ścianki działowe, sufity podwieszane, układanie glazury i terakoty, układanie podłóg a także docieplenia budynków. Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne, sanitarne oraz montaż pieców CO. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz tanie i solidne wykonanie.Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, oferujemy bezpłatną pomoc techniczną, wycenę oraz doradztwo.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne »

  Rozwój techniki daje ludziom właściwie od groma możliwości np certyfikaty energetyczne. Czasem są to nowe możliwości rozrywkowe, a czasami są to możliwości ulepszenia swojej profesji. Od kiedy zostały wcielone pomiary termowizyjne, praca ratowników przeszukujących zawaliska stała się prostsza, z większym natężeniem drobiazgowa oraz naturalnie skuteczniejsza. Dzięki wdrożeniu tej metody ratownicy są w stanie odkryć człowieka po śladach temperatury, które omawiany człowiek zostawia. Dzięki temu ratownicy są w stanie umiejscowić człowieka jeszcze nim zaczną ryć i przerzucać gruz. Badania termowizyjne są w gruncie rzeczy idealnym wymysłem, dającym szeroki wachlarz mozliwości nie tylko ratownikom lekarskim, lecz również innym słuzbom, takim jak wojsko, policja czy służby specjalne. Do jego używania wymagany jest świadectwo energetyczne.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domki z drewna szczecin »

  Witamy Państwa na naszej stronie.Jesteśmy firmą, która zawodowo od ponad 5 lat zajmuje się budową domków z drewna z balika.Grubość balika prostokątnego to stosownie 33, 44 i 68mm.Oferujemy domy z drewna, drewniane domki letniskowe, altany ogrodowe, drewutnie, pomieszczenia na sauny, biura, bary w bardzo rozmaitych rozmiarach i konfiguracjach.Słyniemy z tego iż nasze domki wznosimy szybko, fachowo i w dogodnej cenie.Montujemy domki na terenie całego kraju.Zbudowaliśmy już powyżej 500 różnorodnych domów na terenie naszego kraju i Europy.Składanie domku trwa od 2 do 5 10 dni w zależności od jego wielkości i konfiguracji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje