Adwokat Kraków Spadki

Adwokat Kraków Spadki

Spadki i prawo spadkowe należy do tych gałęzi prawa cywilnego, które dzisiaj zyskują znowu na znaczeniu. Po latach całkowitego zastoju obywatele dochodzą swych praw do spadku. Dotyczy to także osób które chcą sporządzić testament i rozporządzić swoim majątkiem na wypadek swojej śmieci. Spadki są najważniejszą dziedziną prawa cywilnego. Świadczymy usługi prawne w sprawach dotyczących problematyki prawa spadkowego. Prawo spadkowe jest jedną z głównych specjalizacji Kancelarii Adwokackiej. W szczególności w zakresie prawo spadkowe i postępowania o spadki prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku. Ponadto udzielamy pomocy prawnej w sprawach o dziedziczenie gospodarstw rolnych, testamenty i dziedziczenie testamentowe, zachowek, uznanie spadkobiercy za niegodnego i wydziedziczenie.

Szczegóły strony adwokatkrakow.firmy.net:

Podlinkuj stronę adwokatkrakow.firmy.net:

Adwokat Kraków Spadki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Janusz Szklarczyk i Syn »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JANUSZ SZKLARCZYK I SYNod wielu lat prowadzi obsługę prawną W przeciągu tego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie współpracując głównie z podmiotami gospodarczymi. Nasi klienci to m.in. firmy z branży budowlanej (w tym developerzy), handlowej, importowo-eksportowej, reklamowej oraz związanej z ekologią. Oczywiście pomimo wspomnianej wyżej specjalizacji kancelaria obsługuje także osoby fizyczne.Dzięki kompetentnemu zespołowi doradców kierowanego przez Radcę Prawnego Janusza Szklarczyka potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych skutecznie doradzając. W naszej kancelarii niezmienne są tylko zasady. 1.Przejrzystość – jasne zasady współpracy2.Zaangażowanie- nastawienie na klienta3.Profesjonalizm – wysokie standardy pracyWspółpraca z nami może odbywać się bezpośrednio czy też pośrednio drogą elektroniczną . Możliwe jest doradztwo w siedzibie klienta jak też w naszym biurze mieszczącym się przy ul. Leszczyńskiego 4 (boczna Kazimierza Wielkiego) we Wrocławiu. Zapraszam do zapoznania się z umieszczonym poniżej zakresem tematyki prawnej. W razie pytań proszę o telefon, informuję równocześnie, że możliwe jest spotkanie u Państwa w firmie i dokładne przedstawienie zasad ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka T&T w Krakowie »

  Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie prawa:
  Karnego - obrona oskarżonego, reprezentowanie pokrzywdzonych, oskarżycieli prywatnych i posiłkowych, etc.
  Cywilnego - sprawy o odszkodowanie, zapłatę, z zakresu prawa własności i posiadania, eksmisja, najem, własność intelektualna, etc.
  Rodzinnego - rozwody, alimenty, podział majątku, etc.
  Spadkowego - stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, etc.
  Umów – sporządzanie, zabezpieczenia wykonania, odszkodowania za niewykonanie, etc.
  Spółek i działalności gospodarczej – zakładanie, rejestracja, przekształcanie, stała obsługa, windykacja, restrukturyzacja zadłużenia, optymalizacja podatkowa, etc.
  Nieruchomości – regulacja stanu prawnego, umowy o prace projektowe, roboty budowlane, zastępstwo i konsorcjum inwestycyjne, pomoc przy decyzjach administracyjnych, obsługa deweloperów, etc.
  Administracyjnego – występowanie przed organami adm., WSA, NSA, doradztwo podatkowe, etc.
  Pracy – umowy o pracę, zakazie działalności konkurencyjnej, kontrakty menadżerskie, regulaminy, układy i porozumienia zbiorowe, zwolnienia indywidualne i grupowe, etc.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew. Kancelaria Notarialna s.c. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa22 829 20 75 www.plaskawarchol.ple-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.pl Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne i Tanie Porady Prawne »

  Porady prawne świadczone przez internet do doskonałe rozwiązanie dla osób, którą chcą uzyskać poradę prawną bez wychodzenia z domu i bez wizyty u adwokata czy radcy prawnego.

  Internetowy Serwis Porad Prawnych prawo-porady.pl świadczy usługi prawne, które pozwalają Klientom na uzyskanie rzetelnej i fachowej porady prawnej, w krótkim czasie oraz w bardzo konkurencyjnej cenie.

  Z Serwisem współpracują wyłącznie prawnicy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu porad prawnych. Daje to gwarancję wysokiej jakości usług.

  Serwis świadczy również usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka słowackiego oraz tłumaczeń zwykłych z języka czeskiego.

  Wysoką jakość usług prawnych i w zakresie tłumaczeń gwarantują współpracujący z Serwisem prawnicy i tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat sprawy karne »

  KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT OFIARA zapewnia kompleksowe prowadzenie spraw karnych na każdym etapie postępowania i przed sądami wszystkich instancji.

  Zespołem ds. prawa karnego kieruje mecenas Robert Ofiara, który ukończył aplikację prokuratorską, co pozwoliło mu poznać specyfikę funkcjonowania wymiaru ścigania.

  W dziedzinie prawa karnego zakres udzielanej pomocy prawnej obejmuje najczęściej obronę oskarżonego przed Sądem, obronę podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym, reprezentowanie interesów pokrzywdzonych w postępowaniu przygotowawczym oraz występowanie, jako oskarżyciele posiłkowi w sprawach przed Sądem.

  Do prowadzonych spraw karnych należą w szczególności sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych, o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków, oszustwo i oszustwo podatkowe, podrabianie dokumentów, posiadanie narkotyków, gwałt, udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

  Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za niesłuszne skazanie lub tymczasowe aresztowanie.

  Kontakt: tel. 22 394 26 36, info@obronca.com.pl

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań »

  Z kłopotami z odzyskaniem należności od kontrahentów musi liczyć się każdy rozpoczynający własną działalność gospodarczą. Standardowe procedury windykacji należności nie zawsze przynoszą skutek. W czasach rozbudowanego rynku sprzedaży produktów i usług bardzo ważnym elementem prowadzenia działalności jest utrzymanie na dobrym poziomie płynności finansowej. Pewność obrotu daje gwarancję sensowności wysiłku, ale nie daje pewności odzyskania długu. Aby odnosić sukcesy, należy mieć dobrze przygotowane umowy handlowe oraz opracowany system windykacji należności w przypadku braku terminowych spłat od dłużników. Ze względu na ekonomiczność podmioty zwracają się często do firm windykacyjnych, bo kancelaria prawna czy utrzymanie na etacie własnego prawnika wiąże się z ogromnymi wydatkami. Tymczasem firma zajmująca się windykacją nie posiada żadnych specjalnych uprawnień, ani prawa do egzekucji długów, którym dysponuje komornik, ani nie ma prawa dostępu do informacji zawartych na koncie ubezpieczonego w ZUS.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy działa na terenie miasta Katowice i całego Śląska. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy stałą obsługę prawną dla firm; pomoc doraźną (opinie i porady); reprezentację przed sądami, komornikami i urzędami. Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo prawne klientów.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorców jak i urzędów miejskich. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo zamówień publicznych, ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o finansach publicznych i ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Firma nasza zajmuje się doradztwem prawnym przez telefon. Korzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu, uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Telefoniczna forma porady prawne pozwoli Ci uzyskać natychmiastową pomoc prawną, natomiast wskazanie podstaw prawnych i orzecznictwa da Ci możliwość skutecznej obrony swoich praw. Jeśli zapomniałeś zadać jakiegoś pytania możesz ponownie zadzwonić, aby uzupełnić swoją wiedzę na poruszony temat.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym dla przedsiębiorców. Świadczymy usługi w szerokim zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradzamy wykonawcom i zamawiającym w zakresie prawa zamówień publicznych. Mamy duże doświadczenie w projektach z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa konkurencji oraz prawa nowych technologii. Nasze doradztwo opiera się nie tylko na doświadczeniu i wiedzy prawnej, lecz przede wszystkim na zrozumieniu branży, w której działa klient. Serdecznie zapraszamy - ul. Karoliny 4, 40-186 Katowice.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny Warszawa »

  Pomoc prawnika jest czasem konieczna, wobec tego jeśli również my chcemy skorzystać z obrońcy koniecznie musimy wejść na stronę internetową kancelarii adwokackiej zlokalizowanej w Warszawie. Jest to bardzo dobrze zorganizowana witryna na której zobaczymy wszelkie niezbędne dane które dotyczą adwokata, jego doświadczenia, a także przejrzymy wykaz cen za standardowe usługi. Na portalu jest zakładka Dla klientów indywidualnych i druga Pomoc dla firm. Bowiem proponowana tam pomoc tyczy się zarówno kwestii prywatnych jak również firmowych. Strona nie zawiera nieistotnych danych i równie nieprzydatnych zdobień, zatem jest naprawdę przejrzysta i w prosty sposób można się tam poruszać. Na stronie znajdziemy również mapę dojazdu do kancelarii i szczegółowe informacje teleadresowe.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów | Odszkodowania »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Robert Kuszczyk zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

  Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania oraz prowadzimy sprawy w postępowaniach egzekucyjnych.

  Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne, umowy oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne środki zaskarżenia.

  Zapewniamy obronę Klientów w procesach karnych oraz w sprawach o wykroczenia, reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych, a także działamy w charakterze pełnomocników oskarżycieli posiłkowych.

  Wiodącą dziedziną, w której specjalizuje się adwokat Robert Kuszczyk jest prawo sądowe, przygotowywanie umów i opinii prawnych oraz negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny oferuje szeroki zakres w pełni profesjonalnej obsługi prawnej adresując ofertę do osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. Zakres usług kancelarii Pawła Narożnego obejmuje obsługę prawną jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa; między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny odznacza się kilkoma cechami które zawsze wyróżniają dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Łódź »

  Szukając właściwej kancelarii prawnej warto jest się rozeznać w kilku ofertach na rynku prawniczym. W dużych miastach kancelarie mamy na każdym rogu centrum toteż nie jest to dużym problemem.

  Oprócz oczywiście cen, co istotne dla każdego klienta warto dowiedzieć się w czym się specjalizuje dana kancelaria. Gdy na przykład potrzebujemy specjalisty z dziedziny prawa karnego i chcemy żeby reprezentował on nas przed sądem, musi to być kancelaria adwokacka. Radcy prawni nie mogą prowadzić spraw karnych.
  Jeśli natomiast potrzebujemy fachowca z innych dziedzin prawa (cywilne, rodzinne, spadkowe) wówczas mamy jeszcze większy wybór wśród prawników.

  Warto zapytać czy sprawa będzie prowadzona wyłącznie przez adwokata, radcę prawnego czy również przez aplikantów lub studentów prawa.
  W kancelarii adwokackiej w Łodzi pani mecenas Katarzyny Kazimierczak zyskują Państwo gwarancję pełnej opieki przez adwokata od początku do końca sprawy.

  Zapraszamy na stronę w celu pozyskania danych teleadresowych.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pytanie do eksperta- porady »

  Jeśli masz pytanie do eksperta albo potrzebujesz fachowej porady, ta strona cię zainteresuje. Znajdziesz tu nie wyłącznie porady medyczne czy prawne, niemniej jednak również porady finansowe, które rozwieją wszelkie twoje uwagi. Nie zwlekaj, zapytaj eksperta, a otrzymasz porady lekarzy, prawników i ekonomistów. Nie zadręczaj się nurtującymi Cię pytaniami- zwróć się do eksperta w danej dziedzinie, który fachowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie uwagi. Nie właściwie każdy posiada w rodzinie czy znajomych lekarza, prawnika czy ekonomistę, dla takich osób powstał ten portal. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, w jak wielu dziedzinach możemy Tobie pomóc.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje