Adwokat Kraków Spadki

Adwokat Kraków Spadki

Spadki i prawo spadkowe należy do tych gałęzi prawa cywilnego, które dzisiaj zyskują znowu na znaczeniu. Po latach całkowitego zastoju obywatele dochodzą swych praw do spadku. Dotyczy to także osób które chcą sporządzić testament i rozporządzić swoim majątkiem na wypadek swojej śmieci. Spadki są najważniejszą dziedziną prawa cywilnego. Świadczymy usługi prawne w sprawach dotyczących problematyki prawa spadkowego. Prawo spadkowe jest jedną z głównych specjalizacji Kancelarii Adwokackiej. W szczególności w zakresie prawo spadkowe i postępowania o spadki prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku. Ponadto udzielamy pomocy prawnej w sprawach o dziedziczenie gospodarstw rolnych, testamenty i dziedziczenie testamentowe, zachowek, uznanie spadkobiercy za niegodnego i wydziedziczenie.

Szczegóły strony adwokatkrakow.firmy.net:

Podlinkuj stronę adwokatkrakow.firmy.net:

Adwokat Kraków Spadki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci w Rzeszowie-adwokat dr Joanna Paśkiewicz »

  Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych. Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań prawnych. Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Janusz Szklarczyk i Syn »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JANUSZ SZKLARCZYK I SYNod wielu lat prowadzi obsługę prawną W przeciągu tego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie współpracując głównie z podmiotami gospodarczymi. Nasi klienci to m.in. firmy z branży budowlanej (w tym developerzy), handlowej, importowo-eksportowej, reklamowej oraz związanej z ekologią. Oczywiście pomimo wspomnianej wyżej specjalizacji kancelaria obsługuje także osoby fizyczne.Dzięki kompetentnemu zespołowi doradców kierowanego przez Radcę Prawnego Janusza Szklarczyka potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych skutecznie doradzając. W naszej kancelarii niezmienne są tylko zasady. 1.Przejrzystość – jasne zasady współpracy2.Zaangażowanie- nastawienie na klienta3.Profesjonalizm – wysokie standardy pracyWspółpraca z nami może odbywać się bezpośrednio czy też pośrednio drogą elektroniczną . Możliwe jest doradztwo w siedzibie klienta jak też w naszym biurze mieszczącym się przy ul. Leszczyńskiego 4 (boczna Kazimierza Wielkiego) we Wrocławiu. Zapraszam do zapoznania się z umieszczonym poniżej zakresem tematyki prawnej. W razie pytań proszę o telefon, informuję równocześnie, że możliwe jest spotkanie u Państwa w firmie i dokładne przedstawienie zasad ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne i Tanie Porady Prawne »

  Porady prawne świadczone przez internet do doskonałe rozwiązanie dla osób, którą chcą uzyskać poradę prawną bez wychodzenia z domu i bez wizyty u adwokata czy radcy prawnego.

  Internetowy Serwis Porad Prawnych prawo-porady.pl świadczy usługi prawne, które pozwalają Klientom na uzyskanie rzetelnej i fachowej porady prawnej, w krótkim czasie oraz w bardzo konkurencyjnej cenie.

  Z Serwisem współpracują wyłącznie prawnicy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu porad prawnych. Daje to gwarancję wysokiej jakości usług.

  Serwis świadczy również usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka słowackiego oraz tłumaczeń zwykłych z języka czeskiego.

  Wysoką jakość usług prawnych i w zakresie tłumaczeń gwarantują współpracujący z Serwisem prawnicy i tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat sprawy karne »

  KANCELARIA ADWOKACKA ROBERT OFIARA zapewnia kompleksowe prowadzenie spraw karnych na każdym etapie postępowania i przed sądami wszystkich instancji.

  Zespołem ds. prawa karnego kieruje mecenas Robert Ofiara, który ukończył aplikację prokuratorską, co pozwoliło mu poznać specyfikę funkcjonowania wymiaru ścigania.

  W dziedzinie prawa karnego zakres udzielanej pomocy prawnej obejmuje najczęściej obronę oskarżonego przed Sądem, obronę podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym, reprezentowanie interesów pokrzywdzonych w postępowaniu przygotowawczym oraz występowanie, jako oskarżyciele posiłkowi w sprawach przed Sądem.

  Do prowadzonych spraw karnych należą w szczególności sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych, o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków, oszustwo i oszustwo podatkowe, podrabianie dokumentów, posiadanie narkotyków, gwałt, udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

  Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za niesłuszne skazanie lub tymczasowe aresztowanie.

  Kontakt: tel. 22 394 26 36, info@obronca.com.pl

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy działa na terenie miasta Katowice i całego Śląska. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferujemy stałą obsługę prawną dla firm; pomoc doraźną (opinie i porady); reprezentację przed sądami, komornikami i urzędami. Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo prawne klientów.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma prawnicza Med-Jurist - Łódź »

  Med-Jurist to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku usług prawnych. Skupia ona osoby doświadczone, których wiedza i zaangażowanie w połączeniu ze zrozumieniem potrzeb klienta pozwalają na zagwarantowanie kompleksowej i efektywnej pomocy prawnej.

  Głównym zadaniem spejcalistów zrzeszonych w Med-Jurist jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu odzyskiwania wierzytelności. Naszym celem jest zapewnienie aby Państwa należności zostały odzyskane w jak nakrótszym czasie. Działamy aktywnie na każdym etapie windykacji. W pierwszej kolejności dążymy do tego aby dłużnik dobrowolnie uregulował swoje zobowiązania. W ramach wpomnianego etapu działań przedsądowych negocjujemy z dłużnikiem warunki spłaty zobowiązań oraz nadzorujemy wykonanie przez niego ewentualnego porozumienia.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Strona internetowa poniższej kancelarii prawnej powie Wam więcej na temat oferty, która jest przez nią proponowana. Zawarta w niej jest pomoc przy windykacji należności, a także przy odzyskiwaniu odszkodowań. Korzystaj z naszej oferty i ciesz się jej skutecznością, która na pewno niejednokrotnie Cię zachwyci. Gwarantujemy, że z usług naszych będziesz zadowolony.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny Warszawa »

  Pomoc prawnika jest czasem konieczna, wobec tego jeśli również my chcemy skorzystać z obrońcy koniecznie musimy wejść na stronę internetową kancelarii adwokackiej zlokalizowanej w Warszawie. Jest to bardzo dobrze zorganizowana witryna na której zobaczymy wszelkie niezbędne dane które dotyczą adwokata, jego doświadczenia, a także przejrzymy wykaz cen za standardowe usługi. Na portalu jest zakładka Dla klientów indywidualnych i druga Pomoc dla firm. Bowiem proponowana tam pomoc tyczy się zarówno kwestii prywatnych jak również firmowych. Strona nie zawiera nieistotnych danych i równie nieprzydatnych zdobień, zatem jest naprawdę przejrzysta i w prosty sposób można się tam poruszać. Na stronie znajdziemy również mapę dojazdu do kancelarii i szczegółowe informacje teleadresowe.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów | Odszkodowania »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Robert Kuszczyk zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

  Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania oraz prowadzimy sprawy w postępowaniach egzekucyjnych.

  Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne, umowy oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne środki zaskarżenia.

  Zapewniamy obronę Klientów w procesach karnych oraz w sprawach o wykroczenia, reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych, a także działamy w charakterze pełnomocników oskarżycieli posiłkowych.

  Wiodącą dziedziną, w której specjalizuje się adwokat Robert Kuszczyk jest prawo sądowe, przygotowywanie umów i opinii prawnych oraz negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - radca prawny Paweł Narożny oferuje szeroki zakres w pełni profesjonalnej obsługi prawnej adresując ofertę do osób fizycznych jak i również małych, średnich czy wysoce rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. Zakres usług kancelarii Pawła Narożnego obejmuje obsługę prawną jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa; między innymi prawo handlowe, administracyjne, gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Możliwa jest również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach wymagających interwencji prawa. Paweł Narożny odznacza się kilkoma cechami które zawsze wyróżniają dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Łódź »

  Szukając właściwej kancelarii prawnej warto jest się rozeznać w kilku ofertach na rynku prawniczym. W dużych miastach kancelarie mamy na każdym rogu centrum toteż nie jest to dużym problemem.

  Oprócz oczywiście cen, co istotne dla każdego klienta warto dowiedzieć się w czym się specjalizuje dana kancelaria. Gdy na przykład potrzebujemy specjalisty z dziedziny prawa karnego i chcemy żeby reprezentował on nas przed sądem, musi to być kancelaria adwokacka. Radcy prawni nie mogą prowadzić spraw karnych.
  Jeśli natomiast potrzebujemy fachowca z innych dziedzin prawa (cywilne, rodzinne, spadkowe) wówczas mamy jeszcze większy wybór wśród prawników.

  Warto zapytać czy sprawa będzie prowadzona wyłącznie przez adwokata, radcę prawnego czy również przez aplikantów lub studentów prawa.
  W kancelarii adwokackiej w Łodzi pani mecenas Katarzyny Kazimierczak zyskują Państwo gwarancję pełnej opieki przez adwokata od początku do końca sprawy.

  Zapraszamy na stronę w celu pozyskania danych teleadresowych.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Nasze biuro rachunkowe bielsko od lat działa w branży związanej z szeroko pojętymi usługami rachunkowymi oraz księgowymi. Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy powierzyli nam dbanie o rozliczenia ich firm. Jeśli Ty również masz dość samodzielnego prowadzenia ksiąg i pragniesz bardziej zaangażować się w rozwijanie swojej firmy, zapraszamy do współpracy z nami. Na życzenie klientów reprezentujemy ich przed Urzędem Skarbowym, Urzędem Kontroli Skarbowej oraz ZUS-em. Nasi pracownicy to zespół wysoko wykwalifikowanych, posiadających wszystkie wymagane licencje fachowców, którzy z przyjemnością zadbają o stronę rozliczeniowo-finansową Państwa firmy, chętnie też udzielą porad związanych z prawem pracy czy podatkowym. Wspieramy podmioty gospodarcze, jak również zagraniczne. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zainteresowanego, możemy bowiem pracować zarówno w naszej firmie, jak i w siedzibie klienta. Mamy konkurencyjne ceny, ponosimy pełną odpowiedzialność na naszą działalność i posiadamy ubezpieczenie.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Rawa Mazowiecka »

  Nieznajomość przepisów prawa może często zaszkodzić. Problem z tym będą miewać zwłaszcza początkujący biznesmeni. Pierwsze lata prowadzenia własnej firmy będą najtrudniejsze. Każde niedopatrzenie natury prawnej będzie mieć gorzkie owoce. Nasza kancelaria wyspecjalizowana jest w prawie gospodarczym, dlatego chętnie pomożemy potrzebującym lokalnym przedsiębiorcom w prowadzeniu własnych interesów. Jeśli potrzebny jest Państwu adwokat Mszczonów lub adwokat Rawa Mazowiecka, nasza kancelaria oddaje się do usług. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w przystępnych cenach. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które wykorzystamy na Państwa korzyść. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Głogów »

  Informowanie o działalności zawodowej, na przykład poprzez zamieszczanie danych na stronach internetowych oraz umieszczanie informacji o tej stronie w katalogach i wyszukiwarkach, jest prawem adwokata wynikającym z przepisów korporacyjnych.

  Wśród różnych przydatnych danych umieszczonych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, znaleźć można przede wszystkim wiadomości o zakresie oferowanej pomocy prawnej oraz dane o rodzajach prowadzonych postępowań. Zawarte na stronie www opisy mają w zamierzeniu powiadomienie o działalności zawodowej oraz uszczegółowienie zagadnień związanych z poszczególnymi obszarami działalności.

  Osobny dział w serwisie poświęcono kwestiom związanym ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców. W wybranej podstronie na witrynie www można znaleźć dokładne informacje dotyczące takich kwestii jak np. windykacja Głogów. Dane te mogą okazać się niezwykle pomocne przy dokonywaniu wyboru kancelarii świadczącej pomoc prawną.

  Bardzo przydatną funkcjonalnością dostępną na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Głogów jest wyszukiwarka, pozwalająca dotrzeć do szukanych danych. Wystarczy w tym celu wskazać w okienku wyszukiwarki pożądaną frazę, np. sprawy rozwodowe adwokat Głogów i kliknąć przycisk wyszukaj. Po chwili na stronie internetowej ukażą się wiadomości związane z wybranym zagadnieniem.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje