Adwokat Kraków Spadki

Adwokat Kraków Spadki

Spadki i prawo spadkowe należy do tych gałęzi prawa cywilnego, które dzisiaj zyskują znowu na znaczeniu. Po latach całkowitego zastoju obywatele dochodzą swych praw do spadku. Dotyczy to także osób które chcą sporządzić testament i rozporządzić swoim majątkiem na wypadek swojej śmieci. Spadki są najważniejszą dziedziną prawa cywilnego. Świadczymy usługi prawne w sprawach dotyczących problematyki prawa spadkowego. Prawo spadkowe jest jedną z głównych specjalizacji Kancelarii Adwokackiej. W szczególności w zakresie prawo spadkowe i postępowania o spadki prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku. Ponadto udzielamy pomocy prawnej w sprawach o dziedziczenie gospodarstw rolnych, testamenty i dziedziczenie testamentowe, zachowek, uznanie spadkobiercy za niegodnego i wydziedziczenie.

Szczegóły strony adwokatkrakow.firmy.net:

Podlinkuj stronę adwokatkrakow.firmy.net:

Adwokat Kraków Spadki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokaci w Rzeszowie-adwokat dr Joanna Paśkiewicz »

  Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych. Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań prawnych. Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Janusz Szklarczyk i Syn »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JANUSZ SZKLARCZYK I SYNod wielu lat prowadzi obsługę prawną W przeciągu tego czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie współpracując głównie z podmiotami gospodarczymi. Nasi klienci to m.in. firmy z branży budowlanej (w tym developerzy), handlowej, importowo-eksportowej, reklamowej oraz związanej z ekologią. Oczywiście pomimo wspomnianej wyżej specjalizacji kancelaria obsługuje także osoby fizyczne.Dzięki kompetentnemu zespołowi doradców kierowanego przez Radcę Prawnego Janusza Szklarczyka potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych skutecznie doradzając. W naszej kancelarii niezmienne są tylko zasady. 1.Przejrzystość – jasne zasady współpracy2.Zaangażowanie- nastawienie na klienta3.Profesjonalizm – wysokie standardy pracyWspółpraca z nami może odbywać się bezpośrednio czy też pośrednio drogą elektroniczną . Możliwe jest doradztwo w siedzibie klienta jak też w naszym biurze mieszczącym się przy ul. Leszczyńskiego 4 (boczna Kazimierza Wielkiego) we Wrocławiu. Zapraszam do zapoznania się z umieszczonym poniżej zakresem tematyki prawnej. W razie pytań proszę o telefon, informuję równocześnie, że możliwe jest spotkanie u Państwa w firmie i dokładne przedstawienie zasad ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka T&T w Krakowie »

  Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie prawa:
  Karnego - obrona oskarżonego, reprezentowanie pokrzywdzonych, oskarżycieli prywatnych i posiłkowych, etc.
  Cywilnego - sprawy o odszkodowanie, zapłatę, z zakresu prawa własności i posiadania, eksmisja, najem, własność intelektualna, etc.
  Rodzinnego - rozwody, alimenty, podział majątku, etc.
  Spadkowego - stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, etc.
  Umów – sporządzanie, zabezpieczenia wykonania, odszkodowania za niewykonanie, etc.
  Spółek i działalności gospodarczej – zakładanie, rejestracja, przekształcanie, stała obsługa, windykacja, restrukturyzacja zadłużenia, optymalizacja podatkowa, etc.
  Nieruchomości – regulacja stanu prawnego, umowy o prace projektowe, roboty budowlane, zastępstwo i konsorcjum inwestycyjne, pomoc przy decyzjach administracyjnych, obsługa deweloperów, etc.
  Administracyjnego – występowanie przed organami adm., WSA, NSA, doradztwo podatkowe, etc.
  Pracy – umowy o pracę, zakazie działalności konkurencyjnej, kontrakty menadżerskie, regulaminy, układy i porozumienia zbiorowe, zwolnienia indywidualne i grupowe, etc.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew. Kancelaria Notarialna s.c. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa22 829 20 75 www.plaskawarchol.ple-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.pl Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań »

  Z kłopotami z odzyskaniem należności od kontrahentów musi liczyć się każdy rozpoczynający własną działalność gospodarczą. Standardowe procedury windykacji należności nie zawsze przynoszą skutek. W czasach rozbudowanego rynku sprzedaży produktów i usług bardzo ważnym elementem prowadzenia działalności jest utrzymanie na dobrym poziomie płynności finansowej. Pewność obrotu daje gwarancję sensowności wysiłku, ale nie daje pewności odzyskania długu. Aby odnosić sukcesy, należy mieć dobrze przygotowane umowy handlowe oraz opracowany system windykacji należności w przypadku braku terminowych spłat od dłużników. Ze względu na ekonomiczność podmioty zwracają się często do firm windykacyjnych, bo kancelaria prawna czy utrzymanie na etacie własnego prawnika wiąże się z ogromnymi wydatkami. Tymczasem firma zajmująca się windykacją nie posiada żadnych specjalnych uprawnień, ani prawa do egzekucji długów, którym dysponuje komornik, ani nie ma prawa dostępu do informacji zawartych na koncie ubezpieczonego w ZUS.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo publicznego transportu zbiorowego »

  Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest społeczny transport zbiorowy. Świadczymy usługi prawne m.in. dla zarządów transportu miejskiego, urzędów miejskich oraz prywatnych przewoźników. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo społecznego transportu zbiorowego, prawo przewozowe, usługi publiczne w zakresie kolejowego i drogowego transportu pasażerskiego. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte non stop nieodzownym doświadczeniem.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.adwokatkaminski.pl - Prawnik Toruń »

  Kancelaria prawna adwokata Jakuba Kamińskiego z siedzibą w Toruniu przedstawia nową wizytówkę internetową. Biuro mieści się w samym centrum Torunia, przy ulicy Panny Marii 3/6.
  Kancelaria oferuje kompleksową ochronę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców indywidualnych. Biuro zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie windykacji wierzytelności, sporów gospodarczych, problemów prawnych związanych z nieruchomościami, umowami handlowymi, sporami wynikającymi z umów najmu, dzierżawy, franchisingu i in.
  Biuro zaprasza do kontaktu - udzielamy porad prawnych w siedzibie Kancelarii oraz przez internet.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Firma nasza zajmuje się doradztwem prawnym przez telefon. Korzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu, uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Telefoniczna forma porady prawne pozwoli Ci uzyskać natychmiastową pomoc prawną, natomiast wskazanie podstaw prawnych i orzecznictwa da Ci możliwość skutecznej obrony swoich praw. Jeśli zapomniałeś zadać jakiegoś pytania możesz ponownie zadzwonić, aby uzupełnić swoją wiedzę na poruszony temat.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny Warszawa »

  Pomoc prawnika jest czasem konieczna, wobec tego jeśli również my chcemy skorzystać z obrońcy koniecznie musimy wejść na stronę internetową kancelarii adwokackiej zlokalizowanej w Warszawie. Jest to bardzo dobrze zorganizowana witryna na której zobaczymy wszelkie niezbędne dane które dotyczą adwokata, jego doświadczenia, a także przejrzymy wykaz cen za standardowe usługi. Na portalu jest zakładka Dla klientów indywidualnych i druga Pomoc dla firm. Bowiem proponowana tam pomoc tyczy się zarówno kwestii prywatnych jak również firmowych. Strona nie zawiera nieistotnych danych i równie nieprzydatnych zdobień, zatem jest naprawdę przejrzysta i w prosty sposób można się tam poruszać. Na stronie znajdziemy również mapę dojazdu do kancelarii i szczegółowe informacje teleadresowe.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Mokotów | Odszkodowania »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Robert Kuszczyk zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

  Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania oraz prowadzimy sprawy w postępowaniach egzekucyjnych.

  Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne, umowy oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia i inne środki zaskarżenia.

  Zapewniamy obronę Klientów w procesach karnych oraz w sprawach o wykroczenia, reprezentujemy interesy osób pokrzywdzonych, a także działamy w charakterze pełnomocników oskarżycieli posiłkowych.

  Wiodącą dziedziną, w której specjalizuje się adwokat Robert Kuszczyk jest prawo sądowe, przygotowywanie umów i opinii prawnych oraz negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Łódź »

  Szukając właściwej kancelarii prawnej warto jest się rozeznać w kilku ofertach na rynku prawniczym. W dużych miastach kancelarie mamy na każdym rogu centrum toteż nie jest to dużym problemem.

  Oprócz oczywiście cen, co istotne dla każdego klienta warto dowiedzieć się w czym się specjalizuje dana kancelaria. Gdy na przykład potrzebujemy specjalisty z dziedziny prawa karnego i chcemy żeby reprezentował on nas przed sądem, musi to być kancelaria adwokacka. Radcy prawni nie mogą prowadzić spraw karnych.
  Jeśli natomiast potrzebujemy fachowca z innych dziedzin prawa (cywilne, rodzinne, spadkowe) wówczas mamy jeszcze większy wybór wśród prawników.

  Warto zapytać czy sprawa będzie prowadzona wyłącznie przez adwokata, radcę prawnego czy również przez aplikantów lub studentów prawa.
  W kancelarii adwokackiej w Łodzi pani mecenas Katarzyny Kazimierczak zyskują Państwo gwarancję pełnej opieki przez adwokata od początku do końca sprawy.

  Zapraszamy na stronę w celu pozyskania danych teleadresowych.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Użytkownicy nawigując po opisywanej witrynie internetowej będą mieli możliwość nade wszystko skorzystać z fachowych porad prawnych kompetentnych radców. Co trzeba zrobić? Wystarczy tylko skorzystać z wirtualnej kancelarii prawnej. Mało tego, zainteresowani branżą prawną mogą zapisać się do newslettera bądź poczytać ciekawe artykuły. Jeśli nie są w stanie zrozumieć wszystkich pojęć, czeka na nich specjalnie przygotowany słownik pojęć prawniczych. Na poniższej witrynie można także zapoznać się z aktualnie prowadzonymi sprawami albo opiniami klientów, którzy już skorzystali z usług kancelarii. Dostępne są także tutaj przydatne informacje odnoszące się do historii oraz możliwości współpracy z międzynarodową kancelarią prawno-windykacyjną LexWin.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklamacja »

  Według nas reklamacja, to wszystkie prężne i zgodne z prawem działania podjęte przez użytkownika - kontrahenta, które podjął po odmowie korzystnego rozpatrzenia reklamacji przez sprzedawcę. Dla nas najistotniejsze jest załatwienie danej sprawy, to znaczy uwzględnienie przez Sprzedawcę roszczeń Użytkownika. Nasza strategia składania reklamacji może okazać się efektywna za pomocą różnorodnych działań, które nagłaśniają sytuację.

  Opisujemy filmiki instruktażowe oraz informacyjne z dziedziny prawa, składania reklamacji oraz problemów z nieuczciwym sprzedawcą, który nie chce uznać naszej reklamacji. Uprzedzamy przed zakupem produktów, które się psują a których sprzedawca nie chce naprawić. Każdy kto ma problem z reklamacją wyszuka coś interesującego.

  Witamy w witrynie Reklamacja. TV, która zamieszcza materiały video na temat różnego rodzaju reklamacji. Przeważnie są to prawdziwe opisy sytuacji, w kórych zakupiony towar się zepsuł a sprzedawca odmówił reperacji w ramach złożonej reklamacji. Z reguły problemy są z reklamacją butów, zakupami na grouponie, reklamacją garderoby i czasem elektroniki.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pytanie do eksperta- porady »

  Jeśli masz pytanie do eksperta albo potrzebujesz fachowej porady, ta strona cię zainteresuje. Znajdziesz tu nie wyłącznie porady medyczne czy prawne, niemniej jednak również porady finansowe, które rozwieją wszelkie twoje uwagi. Nie zwlekaj, zapytaj eksperta, a otrzymasz porady lekarzy, prawników i ekonomistów. Nie zadręczaj się nurtującymi Cię pytaniami- zwróć się do eksperta w danej dziedzinie, który fachowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie uwagi. Nie właściwie każdy posiada w rodzinie czy znajomych lekarza, prawnika czy ekonomistę, dla takich osób powstał ten portal. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, w jak wielu dziedzinach możemy Tobie pomóc.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Głogów »

  Informowanie o działalności zawodowej, na przykład poprzez zamieszczanie danych na stronach internetowych oraz umieszczanie informacji o tej stronie w katalogach i wyszukiwarkach, jest prawem adwokata wynikającym z przepisów korporacyjnych.

  Wśród różnych przydatnych danych umieszczonych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, znaleźć można przede wszystkim wiadomości o zakresie oferowanej pomocy prawnej oraz dane o rodzajach prowadzonych postępowań. Zawarte na stronie www opisy mają w zamierzeniu powiadomienie o działalności zawodowej oraz uszczegółowienie zagadnień związanych z poszczególnymi obszarami działalności.

  Osobny dział w serwisie poświęcono kwestiom związanym ze świadczeniem pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców. W wybranej podstronie na witrynie www można znaleźć dokładne informacje dotyczące takich kwestii jak np. windykacja Głogów. Dane te mogą okazać się niezwykle pomocne przy dokonywaniu wyboru kancelarii świadczącej pomoc prawną.

  Bardzo przydatną funkcjonalnością dostępną na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Głogów jest wyszukiwarka, pozwalająca dotrzeć do szukanych danych. Wystarczy w tym celu wskazać w okienku wyszukiwarki pożądaną frazę, np. sprawy rozwodowe adwokat Głogów i kliknąć przycisk wyszukaj. Po chwili na stronie internetowej ukażą się wiadomości związane z wybranym zagadnieniem.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »

SEO Audyt

Płatności SMS w serwisie obsługuje